Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 14. april 2019 (120 dagar igjen)

Resultat 2018

(25.03.2018, 15:12)

Holmøyskarrennet vart i år litt amputert pga veir og føreforhold, men likevel var det 274 turistar og 48 konkurranseløparar som fullførte.

Les meir

Spørjeundersøking

(24.03.2018, 12:45)

Arrangøren av Holmøyskarrennet har laga noken enkle spørsmål som ein gjerne vil ha svar på.

Les meir

Funksjonærliste 2018

(21.03.2018, 21:48)

Les meir

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Pressemelding Holmøyskarrennet 2016

(20.03.2016, 21:58)

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1998

1997 < 1998 > 1999

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 14 Bodil RYSTE Hovdebygda IL 2.00.33
2 12 Merete AAM Hovdebygda IL 2.06.49 06.16
3 13 Linda TVERRGROV Hovdebygda IL 2.14.10 13.37

K-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 25 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.51.31

K-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 27 Heidi Lise BAKKE Førde IL 2.24.18

K-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 64 Anne RAFTEVOLD Hornindal IL 2.14.17

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 2 Knut Anders HATLEN Stranda IL 1.34.00
2 3 Roy Aron MYKLEBUST IL Veten 1.34.16 00.16
3 8 Rune ÅLAND Hardbagg IL 1.37.38 03.38
4 6 Kristian KJESBU Markane IL 1.48.53 14.53
5 5 Sjur Ole SVARSTAD Markane IL 1.49.37 15.37
6 4 Odd Arne BERGSET IL Veten 1.50.02 16.02
7 7 Henning HEIMLID Markane IL 1.55.37 21.37
DNF 1 Magnus ALSAKER Eid IL

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 18 Roar HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.30.35
2 19 Jon Oddvar HELLEVANG Hardbagg IL 1.35.46 05.11
3 22 Eivind HJELLE NES Eid IL 1.53.45 23.10
4 23 Torbjørn NES HJELLE Eid IL 1.56.23 25.48
5 21 Øystein TYTINGVÅG Hardbagg IL 1.59.35 29.00
6 17 Inge Matias TVINNEREIM Hardbagg IL 2.12.42 42.07

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 31 Roger LILLESTØL Hornindal IL 1.27.43
2 28 Jonny SELJESET Markane IL 1.36.42 08.59
3 30 Øystein LØDØEN Hornindal IL 1.42.37 14.54
4 32 Kjell LYNGSTAD Jølster IL 1.43.57 16.14

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 37 Nils HEGGDAL Markane IL 1.30.35
2 36 Edvar TVINNEREIM Hardbagg IL 1.34.02 03.27
3 38 Kjetil BERSTAD Lillehammer 1.48.57 18.22
4 35 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 2.01.13 30.38
5 34 Steinar LØDØEN Hornindal IL 2.03.53 33.18

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 43 Arthur HEGRENES Førde IL 1.43.54
2 42 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.45.39 01.45
3 41 Jan KRISTENSEN Hornindal IL 1.49.35 05.41

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 49 Per Knut AALAND Hornindal IL 1.27.39
2 51 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.39.14 11.35
3 46 Arild BJØRDAL Ørsta IL 1.41.16 13.37
4 52 Anders AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.54.24 26.45
5 50 Jarle SANDBAKK Ørsta IL 1.54.30 26.51
6 47 Terje AAM Hovdebygda IL 2.01.53 34.14
7 58 Jon Husabø HANSEN Fjellhug/Vereide 2.02.13 34.34

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 57 Jon SOLHEIM Fjellhug/Vereide 1.46.57
2 60 Gunnar Arnt ØDEGARD Ørsta IL 1.47.32 00.35
3 59 Per HATLEDAL Markane IL 1.47.53 00.56
4 61 Martin BERSTAD Stryn T&IL 1.55.03 08.06
5 56 Jan ESPE Hornindal IL 1.55.29 08.32
6 55 Thorodd OS Førde IL 1.58.37 11.40

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 71 Einar SKÅRE Brevpost 1.48.00
2 68 Jan ROSET Fjellhug/Vereide 2.02.13 14.13
3 70 Ola KIRKEEIDE Markane IL 2.06.17 18.17
4 67 Odd PEDERSEN Volda T&IL 2.15.20 27.20

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 74 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.40.18
2 75 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.57.39 17.21
3 73 Arne HEIEN Stårheim IL 2.09.52 29.34

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 79 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 2.07.03

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 84 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 2.31.37

Trim M 20-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 89 Roy HOPLAND Øyer/Tretten 1.44.58
2 88 Roy Cato HOPLAND Hardbagg IL 1.52.40 07.42
3 87 Jan Rune OPPHEIM Hornindal IL 2.13.58 29.00

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 91 Ragnvald BERGSET IL Veten 1.57.27
2 92 Bent SOLLID 2.09.29 12.02

Trim M over 50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 95 Oddvin LØDØEN Åssiden IL 2.08.24
2 94 Karsten OPPHEIM Hornindal IL 2.39.28 31.04


3. mannslag, herrar:
Hornindal

3. mannslag, damer:
Hovdebygda

5. mannslag, herrar:
Hornindal

Trimkruset:
Hornindal