Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (98 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 2007

2006 < 2007 > 2008

K 17-20
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 8 Gunn SKREDE Markane IL 2.02.14
2 1 Sigrid HJELLE Eid IL 2.08.50 06.36

K 21-35
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 7 Agnete SKREDE Markane IL 1.49.42
2 2 Kristin HATLEDAL Markane IL 1.54.35 04.53
3 5 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 2.00.27 10.45
DNF Eirin HEGRENES Førde IL

K 46-55
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 3 Torhild GAREN Bærum Skiklubb 1.56.06

K 56-60
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 4 Anne RAFTEVOLD Hornindal IL 2.21.30

M 17-20
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 13 Jo Inge SKÅLBONES Eid IL 1.35.26
2 54 Martin HEGRENES Førde IL 1.36.22 00.56
3 60 Knut Helge BERGSET IL Veten 1.38.00 02.34
4 11 Øyvind HOLE Sunnylven IL 1.43.54 08.28
5 15 Jens Einar AALAND Hardbagg IL 1.43.59 08.33
6 50 Mattias BERGSET Eid IL 1.44.33 09.07
7 14 Erik Andre HELSEM Stranda IL 1.45.26 10.00
8 51 Eirik BØ Markane IL 1.50.04 14.38

M 21-35
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 16 Roger LILLESTØL Hornindal IL 1.26.54
2 53 Roy Ove STØVE Gjesdal IL 1.33.07 06.13
3 84 Jonny SELJESET Markane IL 1.41.34 14.40
4 17 Endre RISØY Eid IL 1.41.58 15.04
5 18 Dan Børge SAURE Bjørke IL 1.45.45 18.51

M 36-45
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 19 Sigbjørn FÆNN Markane IL 1.32.13
2 25 Ketil BERSTAD Heming IL 1.38.52 06.39
3 20 Rune HOLE Sunnylven IL 1.43.56 11.43
4 26 Olav HASUND Elcon BIL 1.44.02 11.49
5 27 Jan Olav BJØRDAL Ørsta IL 1.44.07 11.54
6 28 Edvar TVINNEREIM Hardbagg IL 1.46.25 14.12
7 24 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.47.35 15.22
8 21 Halvard MOE Bærum Skiklubb 1.47.42 15.29
9 29 Rolf Magne HELLEVANG Hardbagg IL 1.49.54 17.41
10 23 Ola FRISLID Heggjabygda IL 1.51.17 19.04
11 55 Arthur HEGRENES Førde IL 1.52.18 20.05
12 30 Olav HERSTAD Tambarskjelvar 2.01.03 28.50
13 31 Johannes NEDREBØ Jølster IL 2.08.58 36.45

M 46-55
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 32 Per Knut AALAND Hornindal IL 1.28.21
2 33 Arild BJØRDAL Ørsta IL 1.37.19 08.58
3 35 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.38.12 09.51
4 37 Harald STARHEIM Valldal IL 1.39.02 10.41
5 36 Karl Kristian AKETUN Milslukern 1.40.04 11.43
6 41 Jan RØMMEN Syril IL 1.46.40 18.19
7 34 Hans Aksel FJELLDAL 1.49.15 20.54
8 56 Jarle SANDBAKK Ørsta IL 1.49.50 21.29
9 57 Svein Rune AALAND Eid IL 1.53.36 25.15
10 58 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.54.28 26.07
11 52 Jørgen BERGSET Eid IL 1.54.41 26.20
12 47 Geir VERPEIDE Stranda IL 1.55.24 27.03
13 40 Knut HUSTAD Sæbø IL 1.55.28 27.07
14 38 Rasmus BAKKETUN Førde IL 1.59.52 31.31
15 39 Jan Petter AASEN Ørskog IL 2.04.22 36.01
16 59 Kjell-Vidar FLISNES Emblem IL 2.07.10 38.49

M 56-60
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 42 Per HATLEDAL Markane IL 1.48.19
2 48 Tore LOE Stranda IL 1.48.35 00.16

M 61-65
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 44 Bodvar FONN Stryn T&IL 1.55.25
2 82 Gunnar FOSS Fana IL 1.58.36 03.11

M 66-70
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 45 Paul TRONSTAD Sunnylven IL 1.53.44
2 46 Ola ALSAKER Eid IL 2.02.18 08.34

M 71-75
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 80 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 2.22.33

Trim M 17-35
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 90 Per Ivar BERGSET Gjesdal IL 2.04.06

Trim M 36-50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 62 Anders BERGSET IL Veten 1.50.08
2 63 Dag HOPLAND Hardbagg IL 1.51.42 01.34
3 83 Oddvin MYKLEBUST IL Veten 2.17.42 27.34

Trim M 51->
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 64 Bent SOLLID 1.59.05
2 66 Martin BERSTAD Stryn T&IL 2.03.45 04.40
3 65 Olav LYSLO Vikane IL 2.52.47 53.42

Spurtpremie – Holmøyskaret
Roger Lillestøl Hornindal IL
Agnete Skrede Markane IL

Beste 3. kvinnerslag:
Markane IL
- Agnete Skrede
- Kristin Hatledal
- Anne Marie Svarstad

Beste 3. mannslag:
Eid IL
- Jo Inge Skålbones
- Endre Risøy
- Mattias Bergset

Beste 5. mannslag:
Eid IL
- Jo Inge Skålbones
- Endre Risøy
- Mattias Bergset
- Svein Rune Aaland
- Jørgen Bergset