Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (98 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1997

1996 < 1997 > 1998

K-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 1 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.38.31
2 2 Monja TYTINGVÅG Hardbagg IL 1.41.58 03.27

K-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 3 Reidun HEGRENES Førde IL 1.42.03

K-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 4 Anne RAFTEVOLD Hornindal IL 2.03.02

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 9 Roy Aron MYKLEBUST IL Veten 1.18.07
2 8 Magnus ALSAKER Eid IL 1.27.04 08.57
3 6 Rune ÅLAND Hardbagg IL 1.31.10 13.03
4 51 Eivind NES HJELLE NTHI 1.36.35 18.28
5 7 Inge Matias TVINNEREIM Hardbagg IL 1.40.17 22.10

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 11 Trond Are HOEL Molde og Omegn 1.19.10
2 14 Even OLSEN Førde IL 1.19.43 00.33
3 13 Jonny SELJESET Markane IL 1.21.51 02.41

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 19 Nils HEGGDAL Markane IL 1.17.57
2 17 Edvar TVINNEREIM Hardbagg IL 1.18.37 00.40
3 18 Erik OMMEDAL Hyen IL 1.19.45 01.48
4 55 Torstein TVINNEREIM Hardbagg IL 1.21.18 03.21
5 16 Alfred TYTINGVÅG Hardbagg IL 1.25.31 07.34
6 15 Leif Harald SÆTTEM Molde og Omegn 1.25.37 07.40

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 22 Arthur HEGRENES Førde IL 1.28.19
2 20 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.35.22 07.03
3 21 Steinar LØDØEN Hornindal IL 1.36.25 08.06

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 25 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.30.02
2 24 Jan KRISTENSEN Hornindal IL 1.35.24 05.22
3 57 Sigmund RAMNSDAL Eikefjord IL 1.36.20 06.18
4 26 Ole Johan HEGRENES Førde IL 1.37.36 07.34
5 23 Olav M. HJELLE Eid IL 1.48.54 18.52

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 28 Per Knut AALAND Hornindal IL 1.14.48
2 29 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.27.33 12.45
3 27 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.32.11 17.23
4 30 Anders AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.37.04 22.16

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 32 Jon SOLHEIM Fjellhug/Vereide 1.30.04
2 31 Jan ESPE Hornindal IL 1.32.27 02.23
3 34 Torodd OS Førde IL 1.33.41 03.37
4 33 Kåre MÅGE Stårheim IL 1.33.55 03.51
5 52 Svein HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.36.31 06.27
6 53 Martin BERSTAD Stryn T&IL 1.41.03 10.59

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 56 Gunnar FOSS Varegg IL 1.36.37
2 50 Ludvig BIRKELAND Førde IL 1.54.24 17.47

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 37 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.33.39
2 35 Arne HEIEN Stårheim IL 1.52.56 19.17
3 36 Gunnar BORG Åheim IL 1.58.22 24.43

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 39 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.41.59
2 40 Per O LØDØEN Hornindal IL 1.46.48 04.49

M-11
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 41 Rolv TVINNEREIM Hardbagg IL 1.44.14

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 42 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 2.10.03

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 44 Kåre BØE Markane IL 1.33.31
2 43 Ragnvald BERGSET IL Veten 1.40.09 06.38
3 45 Stian ALBERTSEN Markane IL 1.41.41 08.10

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 47 Bent SOLLID IL Veten 1.46.25
2 49 Kjetil HILDESKÅR BUL IL 1.58.23 11.58

Trim M over 50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 48 Nils HAUGEN Hornindal IL 1.47.38
2 54 Oddvin LØDØEN Åssiden IL 1.50.19 02.41


3-mannslag, herrar:
1. Hardbagg 4.05.26
2. Markane 4.13.19
3. Hornindal 4.19.26
4. Førde 4.21.43
5. Fjellhug/Vereide 4.44.39

5-mannslag, herrar:
1. Hardbagg 7.16.53
2. Hornindal 7.28.29
3. Markane 7.33.31
4. Førde 7.41.22

Trimkruset
Hornindal