Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (98 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1996

1995 < 1996 > 1997

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 32 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.58.51
2 26 Kristin HEIMLID Markane IL 2.13.17 14.26
3 37 Anne Lise HATLEDAL Markane IL 2.42.47 43.56

K-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 27 Anna Kirsten HELLEVANG Hardbagg IL 2.18.03

K-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 40 Coby YTREDAL Norddal IL 2.05.22

K-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 28 Anne RAFTEVOLD Hornindal IL 2.18.57

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 5 Roy Aron MYKLEBUST IL Veten 1.34.14
2 2 Magnus ALSAKER Eid IL 1.43.36 09.22
3 4 Knut Gunnar ULVEDAL IL Veten 1.47.27 13.13
4 3 Eivind NES HJELLE Eid IL 1.52.42 18.28
5 34 Rune ÅLAND Hardbagg IL 1.54.34 20.20

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 45 Jonny SELJESET Markane IL 1.35.03
2 33 Karl Johan ESPE Sunnylven IL 1.57.51 22.48

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 7 Nils HEGGDAL Markane IL 1.32.45
2 6 Edvar TVINNEREIM Hardbagg IL 1.35.08 02.23
3 8 Olav HERSTAD Tambarskjelvar 1.56.59 24.14

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 10 Arild LØDØEN Hornindal IL 1.50.31
2 9 Steinar LØDØEN Hornindal IL 1.53.14 02.43

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 12 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.47.21
2 11 Jan KRISTIANSEN Hornindal IL 1.52.59 05.38
3 36 Sigmund RAMSDAL Eikefjord IL 1.58.07 10.46

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 14 Per Knut AALAND Fjellhug/Vereide 1.29.12
2 15 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.41.11 11.59
3 16 Odd Jarle DØVING Emblem IL 1.49.00 19.48
4 13 Jan RØMMEN Syril IL 1.56.06 26.54

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 18 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.43.52
2 44 Gunnar FOSS Varegg IL 1.54.56 11.04
3 19 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.54.57 11.05
4 39 Ludvig BIRKELAND Førde IL 2.15.59 32.07

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 21 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.51.28
2 20 Ola ALSAKER Eid IL 1.52.56 01.28

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 23 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 2.01.47
2 24 Per O LØDØEN Hornindal IL 2.10.41 08.54

M-11
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 25 Rolv TVINNEREIM Hardbagg IL 2.04.22

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 38 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 2.19.11

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 30 Rolf Magne HELLEVANG Hardbagg IL 1.50.00
2 29 Jan Olav TJØNNELAND Viksdal IL 2.11.29 21.29

Trim M 35-50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 42 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.47.21
2 41 Martin BERSTAD Stryn T&IL 1.58.26 11.05
3 43 Anbjørn SØLVBERG IL Veten 1.59.07 11.46
4 35 Ragnvald BERGSET IL Veten 2.05.39 18.18


Beste i herreklassen:
Per Knut Aaland, Fjellhug/Vereide 1.29.12

Beste i dameklassen:
Anne Marie Svarstad, Markane 1.58.51

3-mannslag, herrar:
Hornindal IL 5.29.20

3-mannslag, damer:
Markane IL 6.54.55