Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (157 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1995

1994 < 1995 > 1996

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.58.42
2 Janne BOSDAL Fjellhug/Vereide 2.01.47 03.05
3 Monja TYTINGVÅG Hardbagg IL 2.05.05 06.23
4 Kristin HEIMLID Markane IL 2.18.41 19.59

K-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Bente MARTINSEN Nittedal IL 1.41.05
2 Anna Kirsten HELLEVANG Hardbagg IL 2.10.44 29.39

K-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne RAFTEVOLD JENSEN Hornindal IL 2.12.34

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Roar HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.34.36
2 Roy Aron MYKLEBUST IL Veten 1.41.22 06.46
3 Magnus ALSAKER Eid IL 1.41.50 07.14
4 Jon Oddvar HELLEVANG Hardbagg IL 1.44.36 10.00
5 Bjørn Magne KLEPPENES Hyen IL 1.53.32 18.56
6 Stian DAVIKNES Eid IL 1.53.46 19.10
7 Eivind NES HJELLE Eid IL 1.54.28 19.52
8 Jørn Erik KIRKEEIDE Markane IL 1.55.47 21.11
9 Torbjørn NES HJELLE Eid IL 1.59.27 24.51
10 Trond AALAND Hardbagg IL 2.00.44 26.08
11 Inge Matias TVINNEREIM Hardbagg IL 2.01.28 26.52

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Oddbjørn HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.26.39
2 Roger LILLESTØL Hornindal IL 1.32.15 05.36
3 Jonny SELJESET Markane IL 1.35.13 08.34
4 Jan Erik GJERLAND Markane IL 1.39.09 12.30
5 Alfred TYTINGVÅG Hardbagg IL 1.39.18 12.39
6 Jørn Arne TOMMASGÅRD Hornindal IL 1.40.13 13.34
7 Torstein TVINNEREIM Fjellhug/Vereide 1.44.27 17.48
8 Tor Ivar KANDAL Markane IL 1.54.03 27.24

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Nils HEGGDAL Markane IL 1.31.36
2 Edvard TVINNEREIM Hardbagg IL 1.37.05 05.29

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Alf ANDERSEN Markane IL 1.48.29
2 Edvard AARNES Oppstryn IL 1.58.30 10.01
DNF Arild LØDØEN Hornindal IL

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Rune OTTERDAL Hornindal IL 1.52.23
2 Jan KRISTENSEN Hornindal IL 1.52.49 00.26
3 Sigmund RAMSDAL Eikefjord IL 1.59.08 06.45

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.44.32
2 Per HATLEDAL Markane IL 1.46.25 01.53
3 Per HELTNE Volda T&IL 1.50.43 06.11
4 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.53.13 08.41

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jon SOLHEIM Fjellhug/Vereide 1.44.43
2 Jan ESPE Hornindal IL 1.46.25 01.42
3 Ola Edvard KIRKEEIDE Markane IL 1.49.43 05.00
4 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.53.08 08.25
5 Gunnar FOSS Varegg IL 1.55.06 10.23

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.35.24
2 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.47.10 11.46
3 Kjell NYTUN Oppstryn IL 1.51.07 15.43
4 Bodvar FONN Markane IL 1.53.24 18.00
5 Ludvig BIRKELAND Førde IL 2.10.11 34.47

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Ola ALSAKER Eid IL 1.52.08

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.53.25
2 Per O LØDØEN Hornindal IL 1.58.01 04.36

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 2.35.51

Trim K 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne Lise HATLEDAL Markane IL 2.37.13
2 Margaret GARLID Stryn T&IL 2.43.49 06.36

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Roy HOPLAND Øyer/Tretten 1.46.13
2 Rolf Magne HELLEVANG Hardbagg IL 1.50.09 03.56
3 Jan NAVELSAKER Hornindal IL 1.54.12 07.59
4 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.57.34 11.21
5 Leiv TVINNEREIM 2.01.37 15.24

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Kåre MÅGE Stårheim IL 1.53.58
2 Anders AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.55.25 01.27
3 Lars DYBEVOLL Hornindal IL 1.56.07 02.09
4 Nils HAUGEN Hornindal IL 2.08.26 14.28

Trim M over 50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Rolv TVINNEREIM Hardbagg IL 2.07.08
2 Gunnar BORG Åheim IL 2.18.29 11.21


3-mannslag, menn:
Fjellhug/Vereide

3-mannslag, kvinner:
Markane IL

5-mannslag, menn:
Markane IL

10-mannslag, menn:
Hornindal IL (Vunnen til odel og eige)