Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (98 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1994

1993 < 1994 > 1995

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Unni YTREDAL Eidsdal IL 1.41.47
2 Eli YTREDAL Eidsdal IL 1.47.02 05.15
3 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.52.12 10.25
4 Kristin HEIMLID Markane IL 2.08.43 26.56

K-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anna Kirsten HELLEVANG Hardbagg IL 2.11.56

K-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Torill Skrede HELTNE Volda T&IL 1.44.15
2 Coby YTREDAL Norddal IL 1.51.14 06.59
3 Helle GOTTEBERG Volda T&IL 2.00.03 15.48
4 Anne RAFTEVOLL JENSEN Hornindal IL 2.00.26 16.11

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Vegard HELGHEIM Emblem IL 1.33.27
2 Kjell Olav KUSSLID Førde IL 1.34.22 00.55
3 Matias RAND Hardbagg IL 1.41.12 07.45
4 Inge Matias TVINNEREIM Hardbagg IL 1.42.59 09.32
5 Eivind NES HJELLE Eid IL 1.43.11 09.44
6 Jon Oddvar HELLEVANG Hardbagg IL 1.45.06 11.39

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Roger LILLESTØL Hornindal IL 1.27.50
2 Tor Ivar KANDAL Markane IL 1.38.32 10.42
3 Rolf Magne HELLEVANG Hardbagg IL 1.45.42 17.52

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Edvard TVINNEREIM Fjellhug/Vereide 1.23.20
2 Ola HEGRENES Førde IL 1.28.29 05.09
3 Steinar LØDØEN Hornindal IL 1.48.43 25.23

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Kjell ØYGARD Jølster IL 1.26.17
2 Artur HEGRENES Førde IL 1.28.00 01.43
3 Arild LØDØEN Hornindal IL 1.33.15 06.58
4 Alf ANDERSEN Markane IL 1.35.45 09.28
5 Nils KARBØ NLHI 1.37.09 10.52
6 Edvard AARNES Oppstryn IL 1.37.15 10.58
7 Per Ingebrikt KARBØ Sunnylven IL 1.41.14 14.57
8 Ole Johan HEGRENES Førde IL 1.41.31 15.14
9 Ole Magne KVALSVIK Åheim IL 1.44.08 17.51
10 Sigmund RAMSDAL Eikefjord IL 1.58.24 32.07

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per Knut AALAND Hornindal IL 1.18.34
2 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.26.01 07.27
3 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.30.31 11.57

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per HELTNE Volda T&IL 1.40.18
2 Olav KUSSLID Førde IL 1.44.53 04.35
3 Jan RØMMEN Syril IL 1.47.47 07.29

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.39.01
2 Torodd OS Førde IL 1.42.05 03.04
3 Gunnar FOSS Varegg IL 1.43.40 04.39

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.32.11
2 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.36.25 04.14
3 Kjell NYTUN Oppstryn IL 1.39.23 07.12
4 Ludvig BIRKELAND Førde IL 1.55.50 23.39

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.43.13
2 Gunnar BORG Åheim IL 2.03.57 20.44

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Reidar FELDE Breimsbygda IL 1.43.14
2 Per O LØDØEN Hornindal IL 1.45.16 02.02

M-11
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 2.04.19
2 Saxe BJØRKEDAL Eikefjord IL 2.13.37 09.18

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Dag HOPLAND Hardbagg IL 1.38.59
2 Ivar HEIEN Stårheim IL 1.43.07 04.08
3 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.46.52 07.53

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Harald STARHEIM Valldal IL 1.35.23
2 Anders AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.38.49 03.26
3 Jan KRISTIANSEN Hornindal IL 1.45.30 10.07
4 Asvind LØDØEN Åssiden IL 1.47.37 12.14
5 Martin BERSTAD Stryn T&IL 1.49.01 13.38
6 Nils HAUGEN Hornindal IL 1.53.40 18.17
7 Magne FALEIDE Førde IL 1.55.28 20.05
8 Sveinung ØRJASÆTER Stranda IL 2.00.02 24.39