Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (157 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1993

1992 < 1993 > 1994

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anna Kirsten HELLEVANG Hardbagg IL 1.42.10
2 Janne BOSDAL Fjellhug/Vereide 1.45.38 03.28
3 Anne Marie SVARSTAD Markane IL 1.55.16 13.06

K-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Torild SKREDE HELTNE Volda T&IL 1.42.59

K-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne RAFTEVOLD JENSSEN Hornindal IL 1.53.55

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Morten AA DJUPVIK Hyen IL 1.22.25
2 Jan Erlend INSELSET Volda T&IL 1.24.48 02.23
3 Terje KJØS Markane IL 1.30.08 07.43
4 Trond LEIRGULEN Markane IL 1.41.17 18.52
5 Vegard HELGHEIM Emblem IL 1.45.18 22.53

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Øystein LØDØEN Hornindal IL 1.17.36
2 Roar ALSAKER Markane IL 1.18.29 00.53
3 Jonny SELJESET Markane IL 1.19.29 01.53
4 Roger LILLESTØL Hornindal IL 1.21.16 03.40
5 Jørn Arne TOMASGAARD Hornindal IL 1.23.38 06.02
6 Anders ALSAKER Eid IL 1.23.53 06.17
7 Alfred TYTINGVÅG Hardbagg IL 1.23.55 06.19
8 Roy Cato HOPLAND Hardbagg IL 1.29.30 11.54
9 Asbjørn GRØVLEN NTHI 1.29.42 12.06
10 Roy Ove STØVE Stegaberg IL 1.32.21 14.45

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jan Arve SOLHEIM Eikefjord IL 1.15.09
2 Nils HEGDAL Markane IL 1.15.20 00.11
3 Edvard TVINNEREIM Fjellhug/Vereide 1.19.18 04.09
4 Ola HEGRENES Førde IL 1.22.16 07.07
5 Steinar LØDØEN Hornindal IL 1.31.16 16.07
6 Leiv TVINNEREIM Hardbagg IL 1.35.52 20.43

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Kjell ØYGARD Jølster IL 1.16.43
2 Arthur HEGRENES Førde IL 1.19.31 02.48
3 Jarle TVINNEREIM Hardbagg IL 1.27.09 10.26
4 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.28.28 11.45
5 Kåre STOREVIK Førde IL 1.28.36 11.53
6 Ragnvald BERGSET IL Veten 1.30.03 13.20
7 Edvard ÅRNES Oppstryn IL 1.37.51 21.08
8 Ottar FREMMERLID Volda T&IL 1.43.39 26.56

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per Knut AALAND Hornindal IL 1.10.34
2 Harald STARHEIM Valldal IL 1.20.22 09.48
3 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.25.59 15.25
4 Rune OTTERDAL Hornindal IL 1.26.00 15.26
5 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.30.16 19.42
6 Jan RØMMEN Syril IL 1.37.42 27.08

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per HATLEDAL Markane IL 1.23.47
2 Jan SOLHEIM Fjellhug/Vereide 1.27.09 03.22
3 Audun NEDRELID Volda T&IL 1.30.09 06.22
4 Lars DYBEVOLL Hornindal IL 1.30.26 06.39
5 Per HELTNE Volda T&IL 1.32.53 09.06
6 Jan ESPE Hornindal IL 1.34.19 10.32

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.30.37
2 Bodvar FONN Markane IL 1.31.58 01.21
3 Gunnar FOSS Varegg IL 1.33.31 02.54
4 Ola Edvard KIRKEEIDE Markane IL 1.40.38 10.01
5 Sverre HØYDAL Volda T&IL 1.44.42 14.05
6 Ole HANSEN Svelgen T&IF 1.53.07 22.30

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.24.07
2 Paul TRONSTAD Hornindal IL 1.31.05 06.58
3 Ola ALSAKER Eid IL 1.34.43 10.36
4 Torbjørn FJELLVANG IL Veten 1.38.01 13.54
5 Nils HAUGEN Hornindal IL 1.48.51 24.44

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.38.18
2 Lars VALDAL Valldal IL 1.46.52 08.34
3 Gunnar BORG Åheim IL 1.48.01 09.43

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per O LØDØEN Hornindal IL 1.38.39
2 Rolv TVINNEREIM Hardbagg IL 1.41.00 02.21

M-11
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jarnar FREMMERLID Volda T&IL 1.45.27
2 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 1.51.03 05.36
3 Saxe BJØRKEDAL Eikefjord IL 1.55.25 09.58

Trim K
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Coby YTREDAL Norddal IL 1.36.41

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jon Oddvar HELLEVANG Hardbagg IL 1.27.09
2 Rune LEFDAL Eid IL 1.36.06 08.57
3 Rolf Magne HELLEVANG Hardbagg IL 1.39.20 12.11
4 Geir Rune ÅLAND Hardbagg IL 1.39.58 12.49
5 Erik Flo FLÅTEN Markane IL 1.40.05 12.56
6 Torberg KYRKJEEIDE Markane IL 1.42.22 15.13
7 Arvid RAFTEVOLD Hornindal IL 1.52.52 25.43

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anbjørn SØLVBERG IL Veten 1.34.19
2 Anders AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.38.43 04.24
3 Kåre BJØRKEDAL Statens Vegvesen BIL 1.40.43 06.24
4 Oddvin LØDØEN Åssiden IL 1.40.56 06.37
5 Olav LYSLO Vikane IL 1.50.18 15.59
6 Halvor THUNE BASSBERG Haugen IL 1.54.17 19.58
7 Inge HAUGEN Hornindal IL 1.57.51 23.32
8 Kjell LISETH Bryggja IL 2.04.34 30.15