Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 25. mars 2018 (157 dagar igjen)

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Startliste 2017

(08.04.2017, 18:31)

Les meir

Påmeldingar 2017

(08.04.2017, 09:30)

Les meir

Funksjonærliste

(05.04.2017, 17:43)

Les meir

Reserveløype på Ullsheim

(04.04.2017, 10:03)

2017-rennet blir flytta til reserveløype.

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1988

1987 < 1988 > 1989

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Margun HJELMESET Fjellhug/Vereide 2.03.09

K-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne RAFTEVOLL JENSEN Hornindal IL 2.18.10

K-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Aud ÅSET Eikefjord IL 2.55.12

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Oddbjørn HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.30.25
2 Per Arne SÆTERLID Hyen IL 1.35.54 05.29
3 Jørn TOMASGÅRD Hornindal IL 1.41.27 11.02
4 Øystein LØDØEN Hornindal IL 1.41.50 11.25
5 Anders ALSAKER Eid IL 1.45.29 15.04
6 Hans SÆTREN Markane IL 1.46.50 16.25
7 Erlend OLSEN Øystese IL 1.51.56 21.31
8 Einar SÆTREN Markane IL 2.04.25 34.00

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Edvard TVINNEREIM Hardbagg IL 1.32.32
2 Nils HEGGDAL Vikane IL 1.33.20 00.48
3 Jan Arve SOLHEIM Hyen IL 1.35.40 03.08
4 Finn ÅRDAL Jølster IL 1.36.16 03.44
5 Ketil WATNE Univ. Idr. klubb 1.37.24 04.52
6 Steinar LØDØEN Høybråten og Stovner 1.40.23 07.51
7 Norvald HEGRENES Førde IL 1.43.22 10.50
8 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.47.21 14.49
9 Lars Ivar ÅRSET Eikefjord IL 1.50.17 17.45
10 Asbjørn ÅRØEN IL Veten 1.53.02 20.30

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Oddvin ØYGARD Jølster IL 1.33.06
2 Ola LØDØEN Hornindal IL 1.39.01 05.55
3 Artur HEGRENES Førde IL 1.39.04 05.58
4 Ingemar LØDØEN Hemsedal IL 1.41.30 08.24
5 Kåre STOREVIK Førde IL 1.42.03 08.57
6 Per Ove KJØS Markane IL 1.51.10 18.04
7 Ole Johan HEGRENES Eid IL 1.51.35 18.29
8 Olav HJELLE Eid IL 1.55.20 22.14

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per Knut ÅLAND Øyer/Tretten 1.25.47
2 Harald STARHEIM Valldal IL 1.37.28 11.41
3 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.37.40 11.53
4 Audun ÅLAND Syril IL 1.39.36 13.49
5 Hans Petter GALTUNG Tonstad IL 1.44.22 18.35
6 Rune OTTERDAL Hornindal IL 1.45.00 19.13
7 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.53.31 27.44
8 Jan RØMMEN Syril IL 2.01.02 35.15

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jon SOLHEIM Fjellhug/Vereide 1.38.49
2 Per HATLEDAL Markane IL 1.39.10 00.21
3 Jan ESPE Hornindal IL 1.47.19 08.30
4 Lars B. DYBEVOLL Hornindal IL 1.47.20 08.31
5 Svein BRAUTSET Førde IL 1.48.30 09.41
6 Knut NYTUN Hardbagg IL 1.54.05 15.16
7 Kåre MÅGE Stårheim IL 1.58.04 19.15

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Svein HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.43.10
2 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.49.48 06.38
3 Ola KIRKEIDE Stryn T&IL 1.52.05 08.55
4 Oddvin LØDØEN Åssiden IL 1.52.25 09.15

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Kjell NYTUN Oppstryn IL 1.47.13
2 Olav BOSDAL Lavikdal IL 1.47.43 00.30
3 Paul TRONSTAD Sunnylven IL 1.52.47 05.34
4 Ola ALSAKER Eid IL 1.53.31 06.18
5 Tormod NOSTE Eid IL 1.58.29 11.16
6 Oddmund NILSEN Lavikdal IL 1.59.31 12.18
7 Ludvig BIRKELAND Førde IL 2.00.04 12.51

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Reidar FELDE Indre Breim IL 1.47.02
2 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.49.12 02.10
3 Lars VALLDAL Valldal IL 1.57.39 10.37
4 Pekka KIVIRANTA Ålfoten IL 2.08.24 21.22
5 Gunnar BORG Åheim IL 2.09.03 22.01

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Reidar TVINNEREIM Syril IL 2.00.31
3 Per O LØDØEN Hornindal IL 2.07.22 06.51

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Olav O. RAMSDAL Eikefjord IL 2.38.40

Trim M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Arvid HATLEDAL Markane IL 1.52.07
2 Per Johan BØE Markane IL 1.56.49 04.42
3 Per FOLKESTAD Folkestad IL 2.02.32 10.25
3 Ragnvald BERGSET IL Veten 2.09.35 17.28

Trim M 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Karsten OPPHEIM Hornindal IL 1.58.25
2 Nils HAUGEN Hornindal IL 2.00.40 02.15