Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet Holmøyskarrennet

Holmøyskarrennet

Neste renn: Søndag 14. april 2019 (270 dagar igjen)

Resultat 2018

(25.03.2018, 15:12)

Holmøyskarrennet vart i år litt amputert pga veir og føreforhold, men likevel var det 274 turistar og 48 konkurranseløparar som fullførte.

Les meir

Spørjeundersøking

(24.03.2018, 12:45)

Arrangøren av Holmøyskarrennet har laga noken enkle spørsmål som ein gjerne vil ha svar på.

Les meir

Funksjonærliste 2018

(21.03.2018, 21:48)

Les meir

Resultatliste 2017

(09.04.2017, 23:49)

Det vart eit flott 50-årsjubileum for Holmøyskarrennet søndag 9. april 2017. Sjølv om rennet vart flytta til Ullsheim pga dårlege snøforhold så var det mange unge og gamle som tok turen gjennom den 20 km lange løypa.

Les meir

Pressemelding Holmøyskarrennet 2016

(20.03.2016, 21:58)

Les meir

Resultat Holmøyskarrennet 1986

1986 > 1987

K-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Vigdis SÆTREN Markane IL 1.40.06
2 Åshild SÆTREN Markane IL 2.15.58 35.52

K-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anne RAFTEVOLD JENSEN Hornindal IL 1.56.13

K-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Aud ÅRSET Eikefjord IL 2.15.35

K-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Sølvi OLSEN Emblem IL 2.17.55
2 Astrid LØKKEBØ Eikefjord IL 2.27.46 09.51

M-1
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Anders ALSAKER Eid IL 1.24.33
2 Odd Harald HEGGEN Heggjabygda IL 1.31.47 07.14
3 Øystein GRØVLEN Eid IL 1.32.53 08.20
4 Roger HOPLAND Hardbagg IL 1.33.15 08.42
5 Hans SÆTREN Markane IL 1.37.46 13.13
6 Stig SOLHEIM Eikefjord IL 1.39.33 15.00

M-2
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Kjell ØYGARD Jølster IL 1.17.36
2 Jan Arve SOLHEIM Eikefjord IL 1.20.34 02.58
3 Kåre BØE Markane IL 1.26.38 09.02
4 Per Ove KJØS Markane IL 1.28.44 11.08
5 Steinar LØDØEN Hornindal IL 1.29.44 12.08
6 Kjetil SKREDE Hardbagg IL 1.30.53 13.17

M-3
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Oddvin ØYGARD Jølster IL 1.15.50
2 Elmar HOPLAND Hardbagg IL 1.19.57 04.07
3 Ola LØDØEN Hornindal IL 1.25.07 09.17
4 Kåre STOREVIK Førde IL 1.26.13 10.23
5 Ole Johan HEGRENES Førde IL 1.29.15 13.25
6 Atle Geir AALAND Utvik IL 1.31.27 15.37
7 Olav M. HJELLE Eid IL 1.35.40 19.50

M-4
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per Knut AALAND Lillehammer 1.09.28
2 Gunnar HARSTAD Oppstryn IL 1.19.35 10.07
3 Audun Jens AALAND Syril IL 1.23.02 13.34
4 Lars DYBEVOLL Hornindal IL 1.32.10 22.42
5 Ingolf FOLVEN Oppstryn IL 1.32.57 23.29
6 Lars GAUSEMEL Hornindal IL 1.35.09 25.41

M-5
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Per HATLEDAL Markane IL 1.20.05
2 Knut HATLEN Stranda IL 1.24.13 04.08
3 Per HELTNE Volda T&IL 1.27.35 07.30
4 Svein HJELMESET Fjellhug/Vereide 1.28.24 08.19
5 Jan ESPE Hornindal IL 1.28.47 08.42
6 Terje AALAND Hardbagg IL 1.29.01 08.56
7 Norvald VALLESTAD Politiets IL 1.30.20 10.15
8 Knut HURU Lismarka Skilag 1.34.12 14.07
9 Jan LØVOLL Eidsdal IL 1.38.07 18.02

M-6
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Tormod NOSTE Eid IL 1.31.28
2 Nils HAUGEN Hornindal IL 1.33.54 02.26
3 Jørgen SKÅRE Oppstryn IL 1.35.40 04.12
4 Kjell NYTUN Oppstryn IL 1.36.04 04.36
5 Jørgen WOLLSETER Sunnylven IL 1.39.38 08.10

M-7
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Ola ALSAKER Eid IL 1.29.12
2 Paul TRONSTAD Sunnylven IL 1.30.21 01.09
3 Steffen FJELLESTAD Fjellhug/Vereide 1.37.54 08.42
4 Karsten OPPHEIM Hornindal IL 1.39.31 10.19
5 Gunnar BORG Åheim IL 1.40.18 11.06

M-8
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Reidar FELDE Indre Breim IL 1.27.29
2 Knut O. LØDØEN Hornindal IL 1.28.54 01.25
3 Lars VALDAL Valldal IL 1.33.42 06.13
4 Per O LØDØEN Hornindal IL 1.40.17 12.48

M-9
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Rolv TVINNEREIM Hardbagg IL 1.32.33
2 Svein VASSBOTN Volda T&IL 1.45.07 12.34
3 Arnold OLSEN Emblem IL 1.45.45 13.12
4 Leif TVEIT Fjellhug/Vereide 1.50.26 17.53

M-10
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Jarnar FREMMERLID Volda T&IL 1.38.44
2 Arne SOLLID Fjellhug/Vereide 1.48.18 09.34

M-11
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Bjørn VESTNES Emblem IL 1.44.44

M-12
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Olav RAMSDAL Eikefjord IL 2.00.55
2 Ivar VOLLSETER Volda T&IL 2.05.54 04.59

Jub. kl. M 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Svein Petter TVEIT Fjellhug/Vereide 1.32.21
2 Arne BØE Markane IL 1.32.43 00.22
3 Asle LYSLO Styrk 1.33.56 01.35
4 Anders Ola AUSTRHEIM Fjellhug/Vereide 1.35.29 03.08
5 Arvid HATLEDAL Markane IL 1.35.38 03.17
6 Petter ØYGARD Hornindal IL 1.45.07 12.46
7 Arne SKREDE Markane IL 1.47.18 14.57
8 Hans EIMHJELLEN Von IL 1.50.03 17.42
9 Jørn SVINGESET Markane IL 1.57.45 25.24
10 Per ØEN Markane IL 1.58.13 25.52
11 Arvid BRUDEVOLL Syvde IL 1.58.35 26.14
12 Olav MØEN Stryn T&IL 2.00.15 27.54
13 Bent SOLLID Stryn T&IL 2.07.20 34.59

Jub. kl. M 35-50
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Einar Arne SÆTRE Stryn T&IL 1.35.28
2 Ola Edvard KIRKEEIDE Stryn T&IL 1.35.43 00.15
3 Martin FRISLID Heggjabygda IL 1.40.20 04.52
4 Svein TORHEIM Eid IL 1.46.50 11.22
5 Oddmund TEIGLAND IL Veten 1.46.52 11.24
6 Kåre BJØRKEDAL Eid IL 1.52.26 16.58
7 Pål ÅSEBØ Heggjabygda IL 1.52.37 17.09
8 Ludvig BIRKELAND Førde IL 1.59.06 23.38
9 Magne GARLID Stryn T&IL 1.59.17 23.49

Jub. kl. K 16-34
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Torild SKREDE HELTNE Volda T&IL 1.52.39
2 Inger M. SVINGESET Markane IL 2.10.13 17.34

Jub. kl. K 35-49
Nr. St. Namn Lag Tid Bak
1 Helga F. INSELSET Volda T&IL 1.50.32